Kontak - ZmysowaModa

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Koszyk Koszyk Do kasy

Transferuj PayPal - Zmyslowa moda - bielizna damska Biezpieczne zakupy - Zmyslowa moda - bielizna damska
LiveZilla Live Chat Software
http://zmyslowamoda.pl/6536-thickbox/wygodny-biustonosz-maria.jpg Zobacz pełny rozmiar

Wygodny biustonosz MARIA

29,90 zł
Biustonosz dla matek karmiących z delikatnej bawełny. Odpinana z przodu miseczka ułatwia dostęp do piersi na czas karmienia niemowlaka.

Tabela rozmiarów

9999 dostępne sztuki

Wysyłka w 2-3 dni

MAMA - BIUSTONOSZE

Unikat

Unikat Biustonosz Maria

Rozmiar konfekcyjne34-3636-3838-4040-4242-4444-4646-4848-50
Rozmiary biustonoszy65707580859095100
Obwód po biustem 63-6768-7273-7778-8283-8788-9293-9798-102
Miseczka A77-7982-8487-8992-9497-99102-104107-109112-114
Miseczka B79-8184-8689-9194-9699-101104-106109-111114-116
Miseczka C81-8386-8891-9396-98101-103106-108111-113116-118
Miseczka D83-8588-9093-9598-100103-105108-110113-115118-120
Miseczka E85-8790-9295-97100-102105-107110-112115-117120-122
Miseczka F87-8992-9497-99102-104107-109112-114117-119122-124
Miseczka G89-9194-9699-101104-106109-111114-116119-121124-126